198703. SERVICE, Weekendslibning, omkostningsskur, 58 dele. Den første del af det 20. århundrede.
7 stk vinglas, 7 stk selterglas, 10 stk hvidvinsglas, 7 stk portvinsglas, 8 stk sherryglas, 6 stk martiniglas, 12 stk snapseglas, 1 stk pingle, højder mellem 6,5 - 20 cm.
Mindre aldersslitage.