CHARLES & RAY EAMES, stole, 4 stk, "DSR", til Vitra, sort sæde med coma base.

1981889. CHARLES & RAY EAMES, stole, 4 stk, "DSR", til Vitra, sort sæde med coma base.

fabrikationsår 2008, mærket, sædehøjde ca 40 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser, mærker og overfladisk tilsmudsning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 649