SPECIALSKAB, glasæsker Reda, midten af det 20. århundrede.

197398. SPECIALSKAB, glasæsker Reda, midten af det 20. århundrede.

Krydderiæsker i glas mærket Reda.
Skabslængde 76 bredde 19 højde 23,5 cm.

Mangler låg. Kantstødt.
Skab med slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mangler låg. Kantstødt.
Skab med slitage og skader.

Antal besøg: 6.743