MÅRTEN ANDERSSON. Dansepar, farvelitografi, signeret og nummereret 145/360.

196884. MÅRTEN ANDERSSON. Dansepar, farvelitografi, signeret og nummereret 145/360.

62 x 43 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen, bleget.

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

62 x 43 cm.

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besøg: 936