BORDLAMPER, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

19687. BORDLAMPER, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

signeret Orrefors RD 2052.
Højde ca 43 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

signeret Orrefors RD 2052.
Højde ca 43 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.809