SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

196770. SPEJLAGENTUR, Nyrenæssance, 1800-tallet.

Dekor af løvehoveder. Længde 106 bredde 58 højde ca 227 cm.

Slitage, renoveret. Lysestage mangler. Dekorative lister mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.009