BÅDMODEL, sejlbåd, anden halvdel af det 20. århundrede.

195731. BÅDMODEL, sejlbåd, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 102, højde inkl. stativ 106cm.

Mindre slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage, pletter.

Antal besøg: 949