SPILLERMØBLER, Luxor, midten af det 20. århundrede.

195316. SPILLERMØBLER, Luxor, midten af det 20. århundrede.

Bakke mærket, længde 50, bredde 35, højde 54 cm.

Slitage, ridser, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, skader.

Antal besøg: 1.199