W. HAAB. skibe i havn.

W. HAAB. skibe i havn.
1948214. W. HAAB. skibe i havn.

W. Haab, skibe i havnen, olie på linoleum, signeret, ca. 25 cm x 34 cm, med ramme ca. 37 cm x 46 cm.

Lidt snavset, rammen passer ikke perfekt i højre side.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 332