CAMILLA PYK. Komposition, farvelitografi, signeret, EA.

194709. CAMILLA PYK. Komposition, farvelitografi, signeret, EA.

Billedareal ca 37 x 31 cm.
Bladmål ca 56,5 x 44,5 cm.

Ikke indrammet. Pletter, mindre rifter øverst, folder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal ca 37 x 31 cm.
Bladmål ca 56,5 x 44,5 cm.

Antal besøg: 654