BORDSÆT 3 delt, tin, Nordiska Juvelaktiebolaget og VÆGDEKOR.

194389. BORDSÆT 3 delt, tin, Nordiska Juvelaktiebolaget og VÆGDEKOR.

Skrivebordsessay, 3 dele, tin, Nordiska Juvelaktiebolaget. Længde ca 11 - 27,5 cm.
Vægmaleri i form af et træskåret dyrehoved, bredde ca. 31 cm.

Slid, buler. Dele til desktop essay mangler. Reparation af vægdekoration.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 557