SÖDERBERG DESIGN. spisebord, "Neb", plade i sortlakeret eg, sortlakerede ben.

1939280. SÖDERBERG DESIGN. spisebord, "Neb", plade i sortlakeret eg, sortlakerede ben.

Diameter 80 cm, højde ca 72 cm.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 655