Sæt , 10 dele, 20. århundrede.

19287. Sæt , 10 dele, 20. århundrede.

Kande, vase, sennepskande med underkop, skål på underkop, æsker med låg og to flasker.
Højde 2-26 cm.

Ridser, Brugsslitage.
Kantstødt på stor skål og dens tilhørende fad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 2-26 cm.

Ridser, Brugsslitage.

Antal besøg: 754