SOFAGRUPPE, 6 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

192245. SOFAGRUPPE, 6 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

3 stole, sofa og taburetter. Længden på sofaen er 208 cm.

Brugsslitage. Plet på en af taburetterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.113