SOFFBORD, jakaranda, 1960'erne.

19192. SOFFBORD, jakaranda, 1960'erne.

Udtrækkelige brædder, hvid metalbund.
Længde 160, bredde 69,5, højde 51 cm.
Forlængerplader længde 2 x 29 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvis mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.069