DESK, eg, neo-renæssance, omkring 1900.

191438. DESK, eg, neo-renæssance, omkring 1900.

Delvis læderbeklædt plade. Længde 134, bredde 73, højde 78 cm Nøgle fås til skuffer.

Slitage, mærker, ridser. Mindre skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 872