BOGHYLDER, 2 lignende, anden halvdel af 1900-tallet.

19139. BOGHYLDER, 2 lignende, anden halvdel af 1900-tallet.

Bambus efterligning.
Længde 68, bredde 31,5, højde 207 cm.
Længde 67,5, bredde 31, højde 208 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bambus efterligning.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 892