CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

19135. CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

Nøgler fås, længde 110, bredde 46, højde 125 cm.

Slitage, skader, listedele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 720