Sæt NYSØLV OG MERE, inklusive WMF, 20. århundrede.

191219. Sæt NYSØLV OG MERE, inklusive WMF, 20. århundrede.

Partiet indeholder blandt andet gryder, bakker, kaffekande.
Skål med blå glasindsats WMF, højde ca. 11 cm.

Slitage, buler, strækmærker, glasindsats med mikrohak.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 544