BILLYGTER, 8 stk.

BILLYGTER, 8 stk.
1910025. BILLYGTER, 8 stk.

Lanterne med både hvidt og rødt glas, diameter ca 11 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, skader, glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
1910025. BILLYGTER, 8 stk.

Antal besøg: 370