Svend Aage Madsen, skrivebord i teaktræ.

1908588. Svend Aage Madsen, skrivebord i teaktræ.

Producent: Sigurd Hansen. Danmark, 1960'erne. Teaktræ. HxBxD: 72x154x76cm.

Stærke tegn på alder og slid, pletter og ridser. Der mangler en skuffe. Ingen nøgle til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 986