BLYANTE, 4 stk, inklusive Waterman's og Wahl Eversharp.

190454. BLYANTE, 4 stk, inklusive Waterman's og Wahl Eversharp.

Fyldepen 'Duo 7' og blyant, Waterman's.
Blyant, Wahl Eversharp Pendel / blyant, inderside af uædle metal, udvendig i 18k guld, stemplet Mecan og utydeligt stemplet. Længde ca 6 cm. Vægt omkring 3,2 gram.

Kraftig slid. Dele mangler. Gravering på en blyant og hak og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 735