MAKEUP BORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

190048. MAKEUP BORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 115, bredde 52, højde 132 cm.

Slitage, mærker, ridser. Senere maling, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.491