SØJLEBORD og STOLE, 3 dele, 1800-/1900-tallet.

190033. SØJLEBORD og STOLE, 3 dele, 1800-/1900-tallet.

Bord. Længde 91, bredde 62, højde 76 cm.

Slitage, mærker, ridser, laktab. Stol med revner. Senere maleri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 443