12 elementer Montana reolsystem / vitrine.

1898916. 12 elementer Montana reolsystem / vitrine.

Mahognifiner, med glaslåger, hylder i glas, hver. Element: HxBxD: 70x70x38 cm, 4x base, hver. HxBxD: 7x69,5x34 cm.

Fremstår med brugsspor, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 895