Sæt , 5 dele, inklusive Göran Wärff og Ingeborg Lundin.

189576. Sæt , 5 dele, inklusive Göran Wärff og Ingeborg Lundin.

Vase, snoet, G Wärff Kosta Boda 48924.
Skålvase, rund, skåret dekoration, Ingeborg Lundin Orrefors.
Skål og vase, "Corona" Lars Hellsten Orrefors.
Skål "Belle" Jan Johansson Orrefors.
Højde ca. 8,5 - 28 cm.
.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser.
Mikroovn på vase G Wärff.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 8,5 - 28 cm.
.

Mikroovn på vase G Wärff.

Antal besøg: 983