VAS, glas, "Ariel", Edvin Öhrström, Orrefors, sign.

189567. VAS, glas, "Ariel", Edvin Öhrström, Orrefors, sign.

Signeret "Orrefors Ariel nr. 78F Edv. Øhrström".
Højde ca 10 cm.

Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 10 cm.

Rapport.

Antal besøg: 1.201