SKÅL, glas. "Kraka", Sven Palmqvist, Orrefors.

18947. SKÅL, glas. "Kraka", Sven Palmqvist, Orrefors.

I blåt og grønt. Underskrevet. Længde ca 22 cm.

Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.326