BENGTOLLE OLDINGER. Figurkomposition, olie på lærred, signeret.

189434. BENGTOLLE OLDINGER. Figurkomposition, olie på lærred, signeret.

Cirka 65,5 x 150 cm.

Trykskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 65,5 x 150 cm.

Trykskader.

Antal besøg: 1.526