HESTEVÆDESPIL, metalplade, "Jeu de Course" JEP, Frankrig, trold 1930'erne.

189098. HESTEVÆDESPIL, metalplade, "Jeu de Course" JEP, Frankrig, trold 1930'erne.

Tryk på håndtaget og hestene bevæger sig rundt på banen. Længde 26,5, bredde 26,5, højde 13,5 cm.

Slitage og skader. Dele mangler (sandsynligvis flag). Slitage, mærker, pap med skader. Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.297