ENOCH RINGNÉR. Gårdmotiv, olie på Panel, signeret.

18900. ENOCH RINGNÉR. Gårdmotiv, olie på Panel, signeret.

37 x 45 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 45 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.041