SPEJL, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

188143. SPEJL, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

Montering til to lysestager. Cirka 66 x 63 cm.

Slitage, dekorative skader. Hjørne og lysestage mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.258