PLUNTA, med spilledåse, anden halvdel af det 20. århundrede.

187442. PLUNTA, med spilledåse, anden halvdel af det 20. århundrede.

i form af ruller til Rolls Royce. Højde ca 24 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.201