HJØRNEVINDUDSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

18738. HJØRNEVINDUDSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 87, dybde 62, højde 200 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 697