SKIB, sølv, filigran værk, 20. århundrede.

186884. SKIB, sølv, filigran værk, 20. århundrede.

Samlet længde ca 37 cm.
Vægt omkring 333 gram.

Slitage, skader, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet længde ca 37 cm.
Vægt omkring 333 gram.

Antal besøg: 797