FED, keramik, katte, signeret SAM.

186703. FED, keramik, katte, signeret SAM.

37,5 x 12.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

37,5 x 12.

Brugsslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 1.128