18631. FOOD SERVICE, 70 dele, "Ingrid", Rörstrand.
12 tallerkener, diameter 24,5 cm.
12 dybe tallerkener, diameter 21,5 cm.
12 tallerkener, diameter 21 cm.
12 tallerkner, diameter 18 cm.
12 kaffekopper med underkopper.
7 tekopper med underkopper.
2 sukkerskåle, flødekande.
Brugsslitage, mad og dybe tallerkener med ridser. Sukkerskålene har ingen låg.