UDSTILLING, Louis XV-stil, 20. århundrede.

18620. UDSTILLING, Louis XV-stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 118, bredde 44, højde 169 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 952