COR, sovesofa, 1970'erne.

COR, sovesofa, 1970'erne.
1857623. COR, sovesofa, 1970'erne.

Daybed med skuffe. Hvid og sort lakeret træ. Løse polstrede hynder, polstring i flerfarvet stribet uld. HxBxD: 60x198x96cm.

Fremstår med brugsspor, enkelte ridser i træet og små pletter på omslaget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 775