SIVARD BERNADOTTE, bestik, 24 dele, rustfrit stål, Bernadotte Design.

1854336. SIVARD BERNADOTTE, bestik, 24 dele, rustfrit stål, Bernadotte Design.

Bestående af 6 skeer (19 cm), 6 gafler (18 cm), 6 knive (20 cm), 6 teskefulde (12 cm).

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.484