SERVERINGSTØJ, ca. 25 dele, 20. århundrede.

185291. SERVERINGSTØJ, ca. 25 dele, 20. århundrede.

Forklæder osv.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forklæder osv.

Brugsslitage.

Antal besøg: 883