EDITH GEERT (1908-1993). Interiør med en læsedame.

1837705. EDITH GEERT (1908-1993). Interiør med en læsedame.

Edith Geert (1908-1993), Interiør med en dame læser, olie på lærred, signeret, ca. 67 x 74 cm, med ramme ca. 78x84 cm.

Ingen anmærkninger.

Tema

A collection of Nordic paintings

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Antal besøg: 1.527