AXEL KUFUS. Moormann, kommode på hjul.

1836706. AXEL KUFUS. Moormann, kommode på hjul.

tysk design. Udkast: 1996. Model 'Loader'. krydsfiner, birk. Sort krop. På hjul, 2 af dem med bremsefunktion. HxBxD: 69x160x51cm.

Normale brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Normale brugsspor.

Antal besøg: 1.382