P. MÜLLER. hede.

P. MÜLLER. hede.
1831034. P. MÜLLER. hede.

P. Müller, hedelandskab, olie på hardboard, ca. 1950, signeret, ca. 43 x 56 cm, med ramme ca. 57x70 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!
1831034. P. MÜLLER. hede.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 416