SOFABORD, Hugo Troeds, Bjärnum 20. århundrede.

183050. SOFABORD, Hugo Troeds, Bjärnum 20. århundrede.

Med avishylde. Skilt markeret. Længde 115, bredde 50, højde 55.

Slitage og ridser, mindre finerskader, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.127