LÅGKOP Kosta og KARFE, glas, 20. århundrede.

182677. LÅGKOP Kosta og KARFE, glas, 20. århundrede.

Kaskettrofæ, signeret Kosta, total højde ca. 22 cm.
Karaffel med prop, nummereret med tallet 5, total højde ca. 21,5 cm.

Mikronagg. Karaffel med indskud.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.171