Sæt DIVERSE GLAS, 16 dele, for det meste rødt glas, inklusive vaser, lysestager, fiskefigur Murano Italien. 1900-tallet.

18264. Sæt DIVERSE GLAS, 16 dele, for det meste rødt glas, inklusive vaser, lysestager, fiskefigur Murano Italien. 1900-tallet.

10 vaser, Højde 16,5 - 25,5 cm.
2 lysestager, Højde 4,5 - 14 cm.
2 askebægre.
Fiskefigur, mærket Murano, Højde 27 cm.
Parfumeflaske, Højde 9 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 askebægre.
Parfumeflaske, Højde 9 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 903