BRAM BOGART (Holland, 1921-2012): Abstrakt komposition.

1825703. BRAM BOGART (Holland, 1921-2012): Abstrakt komposition.

Signeret og dateret 67, litografi 97/151, plademål ca 56,5x76,5 cm.

Uindrammet, gulsot.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet, gulsot.

Antal besøg: 867