FREDRIK ISBERG. "Eriksberg før restaureringen", akvarel, monogram sign.

18248. FREDRIK ISBERG. "Eriksberg før restaureringen", akvarel, monogram sign.

15 x 10 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

15 x 10 cm.

Antal besøg: 2.059