RINGE 2 stk, 14k guld, utydelige stempler, 20. århundrede.

181925. RINGE 2 stk, 14k guld, utydelige stempler, 20. århundrede.

Ringstørrelse på hel ring ca 18,5.
Samlet vægt ca 5,5 gram.

En ring skåret. Have på. Graveringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 5,5 gram.

Antal besøg: 467